Let's Zeppelin

Let's Zeppelin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Let's Zeppelin tamamen ücretsiz olarak sunulan ve her yaş kitlesine hitap eden eğlenceli bir beceri oyunu.

Beceri ve refleks tabanlı oyunlardan keyif alıyorsanız Let's Zeppelin mutlaka denemeniz gereken alternatifler arasında yer alıyor. Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda engellere çarpmadan ilerlemeye çalışan bir zeplinin kontrolünü üstleniyoruz.

Havada süzülerek ilerleyen bu zeplini çok dikkatli bir şekilde kontrol etmemiz gerekiyor aksi takdirde aracımıza zarar verebilecek nesnelere çarparak yeri boylayabiliriz. Oyunda tek yapmamız gereken şey engellerden kaçmak değil. Bölümlere serpiştirilmiş olan yıldızları toplamak da birincil görevlerimiz arasında yer alıyor.

Oyunda sade fakat genel atmosfer ile uyum içerisinde ilerleyen bir grafik modelleme formu kullanılmış. Bu tarz modellemeler beceri oyunlarına bir hayli yakışıyor ve Let's Zeppelin de bu konuda bir istisna değil.

Aynı kategoride yer alan beceri oyunlarında gördüğümüz gibi Let's Zeppelin'de de lehimize kullanabileceğimiz güçlendiriciler mevcut. Bunları toplayarak daha ileri gidebiliyoruz ve dolayısıyla aldığımız puan da aynı ölçüde artıyor.

Özet olarak Let's Zeppelin bulunduğu kategoriye köklü değişiklikler getirmese de boş zamanları değerlendirmek için oynanabilecek kaliteli bir oyun.

YORUMLAR