LG Exposure

LG Exposure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LG Exposure başarılı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır

LG Exposure kullanıcılara fotoğraf birleştirme (çift pozlama) konusunda yardımcı olan bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz LG tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan LG Exposure ilk bakışta sadece LG mobil cihazlar için geliştirilmiş bir uygulamaymış gibi görünse de farklı markaların akıllı telefon ve tablet modellerini de destekleyen bir uygulama. LG Exposure temel olarak farklı fotoğraflarınızı kullanarak bu fotoğrafları aynı kare içerisinde birleştirmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede ilginç çalışmalar ortaya çıkarabiliyorsunuz.

LG Exposure dilerseniz fotoğraf galerinizde kayıtlı olan fotoğraflar, dilerseniz uygulama aracılığıyla çekeceğiniz yeni fotoğraflar üzerinde çalışma yapabileceğiniz bir uygulama. Uygulama ile 2 fotoğrafı seçtikten sonra bu fotoğrafları birleştirmeden önce fotoğrafları düzenleyebilmeniz mümkün. Dilerseniz farklı fotoğraf filtreleri ile fotoğrafların renk ayarlarını tercihlerinize göre yapılandırabiliyor, dilerseniz maskeleme yaparak hangi fotoğrafın daha ön planda, hangisinin daha geri planda olabileceğini belirleyebiliyorsunuz.

LG Exposure kendi çalışmanızı kolayca paylaşmanıza imkan verirken diğer LG Exposure kullanıcılarının çalışmalarına göz atıp fikir elde edebilmenizi de mümkün kılıyor.

YORUMLAR