Lifeboat+

Lifeboat+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifeboat+, Android cihazları üzerinde Minecraft: Pocked Edition oynayan oyunculara yardım olması amacıyla geliştirilen bir Android Minecraft uygulaması.

Lifeboat+, Android telefon ve tabletleri üzerinde Minecraft: Pocked Edition oynayan oyunculara yardım edebilmesi amacıyla geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir uygulama.

Eğer hali hazırda mobil cihazınız üzerinde Pocked Edition oynuyorsanız, bu uygulama size yardımcı olarak multiplayer turnuvalar düzenlemenizi ve istatistiklerinizi görebilmenizi sağlıyor.

Kendine özel sunucuları üzerinde oyuncuların özel ve multiplayer turnuvalar düzenlemesini sağlayan uygulama, aynı zamanda uygulama sahiplerinin bu turnuvalardkai tüm istatistiklere erişmesini sağlıyor.

Uygulama içerisinde Lifeboat Minecraft sunucularını nasıl kullanabileceğinize dair yardım bulunuyor. Böylece sunucu kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara çözüm bulmanız kolay olacaktır. Liderlik tablosu ve istatisklere uygulama içerisinden ulaşabiliyorsunuz. Hesabınızın yönetimini de yapabileceğiniz uygulama üzerinde arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz sunucuların listesini bulabilirsiniz.

Minecraft: Pocket Edition oyuncularına özel olarak geliştirilen uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirererek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR