Minecraft

Minecraft

(iOS)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

2 Kullanıcı: 4/5

4
Minecraft iPhone
Minecraft iPad

iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Minecraft Oyunu

Yeşim Halıcı Son güncelleme 4 yıl önce

Minecraft'ın içimizdeki gizli madenciyi ortaya çıkardığını düşünüyorsanız pek de yanılmıyorsunuz demektir. Oyun uzunca bir süre PC için yayınlandı ancak daha sonra ortaya çıkan mobil sürümleri sayesinde kazmanın, düşmanlarla tek başına savaşmanın ve inşa etmenin güzelliği her yerde yanımızda olur hale geldi. Minecraft'ta temel amacımız kazmak, maden elde etmek, eşyalar yapmak ve daha sonra bu eşyaları istediğimiz gibi kullanmak. Oyunun dünyası yapısı itibariyle sonsuz bir büyüklüğe sahip denilebilir. Legolarla oynar gibi elinize geçen parçalarla istediğiniz herşeyi yaratmanız mümkün hale geliyor.

Herkesin Minecraft Pocket Edition oynama tarzı da değişiklik gösteriyor. Kimisi kendini inşaatlara verirken, kimisi besicilik ve çiftçilik yapıyor, kimisi ise bir şövalye edasıyla yaratıklarla aralıksız şekilde savaşıyor. Böylece oyun herkesin kendine göre özelleştirebileceği bir hale geliyor ve herkesin aldığı zevk ve yaşadığı deneyim farklılaşıyor. Minecraft sizlerin bir şeyler yaratabilme yeteneğinizi kesinlikle ortaya çıkaracaktır.

iPhone ve iPad için hazırlanan bu sürüm her ne kadar bilgisayar sürümünden biraz farklılıklar barındırsa da oyunun temel yapısında herhangi bir değişiklik yok. Performanslı bir şekilde oynama imkanınız olan Minecraft'ı otobüste, okulda, işte, her yerde kolayca oynama imkanını kaçırmayın.

Not: Oyunun Windows sistemler için bilgisayar versiyonunu Minecraft indir linki üzerinden indirebilmeniz mümkündür.

Minecraft için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Minecraft crack, Minecraft serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
208 / 76,551
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 5.0 ve üzeri
Üretici:
Mojang

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftiPhone, iPad ve iPod Touch İçin Minecraft Oyunu
 2. Clash of Clans
  Clash of ClansiPhone ve iPad için Strateji Oyunu
 3. Mangala
  MangalaiPhone ve iPad için Strateji Oyunu
 4. Raft Survival Simulator
  Raft Survival SimulatoriOS için Hayatta Kalma Oyunu
 5. Plants vs. Zombies 2
  Plants vs. Zombies 2iPhone ve iPad için Plants vs. Zombies 2