Lifebox 3.4.5 (Android)

Lifebox

Lifebox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifebox (Turkcell Akıllı Depo) uygulaması, Android telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf, video ve diğer dosyaları buluta yedekler.

Lifebox (Turkcell Akıllı Depo), Android telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf, video ve diğer dosyalarınızı hafıza tutmak yerine bulut depolama yaparak yer kazanmanızı sağlıyor. Turkcell abonesi olarak ücretsiz 5GB internet ve 50GB depolama alanına sahip oluyorsunuz.

Özellikle 16GB microSD kart desteği sunmayan telefon kullananlar için faydalı bir uygulama Turkcell Lifebox. Pakete göre hediye internet ve depolama alanıyla gelen Lifebox uygulamasının benzerlerinden ayrılan birçok özelliği bulunuyor. Çektiğiniz fotoğrafların otomatik olarak depolanıp cihazınızda yer açılmasının yanında fotoğraflarınızı indirmeye gerek kalmadan görüntüleyebiliyor, dosyalarınızı klasörlere ayırabiliyor, albüm oluşturabiliyor, fotoğraflarınızı konum ve zamana göre filtreleyerek görüntüleyebiliyor, fotoğraflarınızı hızlıca baskıya gönderebiliyorsunuz.

Lifebox’taki tüm dosyalarınıza akıllı telefon, tablet ve bilgisayarınızdan ulaşabiliyorsunuz. Unutmadan, aylık 5GB internet ve 50GB saklama alanı (Platinum müşterisiyseniz aylık hediye internet değişmiyor ancak 500GB saklama alanı veriliyor) için 4.5G Hediye Lifebox kampanyasına katılmanız gerekiyor.