Lightning Hero

Lightning Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightning Hero bölümler boyunca olabildiğince çok para toplamanız gereken bir arcade oyunudur. Oyunda size engel olacak yıldırımlardan kaçınmalı, hareketlerinizi ona göre önceden planlamalısınız.

Hiç yıldırımların aynı yere iki kere düşmemesi gerçeğini kafanızda sorgulamış mıydınız? Eğer bu konuyu hala kafanızda bit yere oturtamadıysanız Lightning Hero sizin için bu durumu yanıtlıyor: on kere bile düşebilir!

Lightning Hero hızlı tempolu, etraftaki paraları toplayan genç bir çocuğun rolüne büründüğünüz bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak maalesef bu para toplama işi için çok yanlış bir alan seçmiş durumda ki bu çimenlik bölgesine saniyede 7-8 kere yıldırım düşebiliyor! Oyundaki amacınız bu yıldırımlardan sakınarak olabildiğince hızlı bir şekilde etraftaki paraları toplamaya çalışmak. Eğer adımlarınıza ve sabrınıza dikkat etmezseniz aynı anda kafanıza 4 tane yıldırım düşebiliyor!

Oyunun hızlı tempolu oluşu insanı sıkmayacak bir şekilde eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Retro görünümlü grafikler ve zıpır bir müzik eşliğinde paralarınızı toplayarak, daha sonradan yeni karakterler de açabiliyorsunuz. Oyun içerisinde çarpılmak bile yer yer eğlenceli hale gelebiliyor, tabii bu alışkanlık haline gelmediği sürece.

Açacağınız karakter ve özelliklerle belirli bir süre yıldırımlardan korunma, hız bonusu gibi özel güçler edinebiliyorsunuz. Bu da oyuna renk katan etmenlerden bir tanesi. Uygulama güncellendikçe yeni karakterlerin oyuna ekleneceği konusunda yapımcımızın sözü var. Şimdilik benim sadece oğlanı ve kuduz bir köpeği deneme şansım oldu. Her türlü kafanıza yıldırım yiyor musunuz? Evet.

Android akıllı telefon ve tabletleri için keyifli, ücretsiz ve sizi yormayacak bir oyun istiyorsanız Lightning Hero ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR