Link Bubble

Link Bubble
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Link Bubble uygulaması ile Android cihazlarınızda çok daha hızlı web gezintileri gerçekleştirebilirsiniz.

Link Bubble uygulaması, Android akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanmış alternatif bir web tarayıcısı ancak onu diğer web tarayıcı uygulamalardan ayıran en büyük nokta, uygulamanın tamamen mobil cihazlar düşünülerek hazırlanmış olması ve vakit kaybettirmeyecek şekilde işlemesi. Elbette bu hız ve vakit tasarrufu konusunu biraz açmak lazım.

Uygulamayı kullanırken herhangi bir linke tıkladığınızda, o linkin açılmasını boş bir sayfada beklemek zorunda kalmıyorsunuz ve siz linke tıkladıktan sonra uygulama arkaplanda linkin gittiği sayfayı yüklemeye başlıyor. Yükleme sona erene kadar varolan sayfadan başka yere geçiş yapmadığınız için mevcut sayfayı okumaya devam edebilirsiniz. Linkin sayfası arkaplanda yüklendikten sonra size görünecektir ve böylece boşa vakit kaybetmeden internet gezintilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanında, Android cihazlarda yüklü olan uygulamalarla büyük bir uyum gösteren Link Bubble, tıkladığınız linke ait bir uygulama mevcutsa o linki cihazınızdaki ilgili uygulamayla açıyor. Böylece web tarayıcısından diğer siteleri açmaya uğraşmak yerine hemen kendi uygulamalarında görüntüleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz ve kolay kullanılır bir şekilde hazırlandığı için herkesin kullanımına açık olan uygulamanın bir tane de pro versiyonu var. Bu versiyonda ise birden fazla linki aynı anda açmak mümkün ancak standart kullanıcılar için pro versiyonun çok gerekli olmadığını da söylemek gerek.

Eğer yeni ve alternatif bir web tarayıcı arıyorsanız Link Bubble'a göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR