Little Builders 2.0 (Android)

Little Builders

2.0
Little Builders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Builders mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir inşaat simülasyonudur

Little Builders 2 ve 6 yaş arasındaki çocuklar göz önünde tutularak geliştirilmiş olan bir inşaat simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz inşaat oyunlarının en kaliteli örnekleri arasında yer alan Little Builders'da bir inşaat yapmayı eğlenceli bir şekilde tecrübe edebiliyoruz. Oyunda kendi binamızı inşa etmek için binamızın tüm detaylarıyla ilgilenmemiz gerekiyor. İlk önce işe temel kazmakla başlıyoruz. Dokunmatik kontrolleri kullanarak kepçemizi kontrol ediyoruz ve çukur açarak çıkardığımız toprağı kamyona yüklüyoruz. Sonrasında farklı bileşenleri kullanarak çimento karıştırıyoruz. Yola ikaz şeritlerini çektikten sonra çimento dökmeye başlıyoruz. Tuğlaları birleştirerek duvar ördükten sonra çatıysa geçiyoruz. SOnrasında duvarları boyuyoruz ve son işlemleri yapıyoruz.

Little Builders ya da Türkçe adıyla Küçük İnşaatçılar'da inşaatımızı yaparken karşımıza küçük sürprizler ve beklenmedik problemler çıkabiliyor. Temel kazarken patlayan bir su borusuyla aciliyetle ilgilenmemiz gerekebiliyor veya bir inşaat işçisi bir çukura düşebiliyor. Kurumamış beton nedeniyle tuğlalar rüzgarda uçabiliyor. İnşaatımızı tamamlamak için bütün bu problemlerle ilgilenmemiz bize detaylı bir inşaat simülasyon oyunu oynuyormuşuz havası yaşatıyor.

Kolay dokunmatik kontrollere sahip olan Little Builders 7 interaktif senaryo içeriyor. Eğer çocuğunuz inşaatçilik oynamaktan keyif alıyorsa Little Builders hoşuna gidebilir.

YORUMLAR