Little Empire

Little Empire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Empire, farklı kahramanlardan birini seçip düzenli bir ordu kurarak düşmanlara saldırdığımız bir oyundur.

Little Empire ücretsiz oluşu ve buna rağmen getirdiği detaylı 3D grafiklerle dikkat çeken bir Android oyunudur. Dünya üzerinde birçok strateji oyunu meraklısı tarafından en iyi oyunlar arasında gösterilen

Little Empire'da kendi ordumuzu kuruyor ve düşmanlara karşı savaşıyoruz. Oyunda çok sayıda birim var ve bun birimlerin her biri savaşlarda çok önemli yere sahip. Little Empire'da arkadaşlarınıza karşı savaşabilir ve topraklarınızı genişletmek için ne gerekiyorsa yapabilirsiniz. Oyunun en ilgi çeken yanlarından biri oyunculara arkadaşlarıyla birlik olup düşmanlara saldırma şansı vermesi. Bu sayede hem arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir hem de düşmanlara karşı ezici bir üstünlük sağlayabilirsiniz.

Oyunda seçimi size kalmış 3 farklı kahraman bulunuyor. Herhangi birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Elbette bu karakterlerin farklı yetenekleri ve öne çıkan karakteristik özellikleri bulunuyor. Oyunda yönettiğiniz askeri birimleri güçlendirebilir ve kademe atlatabilirsiniz. Bu sayede en zor görünen savaşları bile kolaylıkla kazanabilirsiniz. Oyunda 12 farklı askeri birim bulunmakta ve belirttiğim gibi her biri farklı özellikler ile donatılmış.

Savaş ve stratejinin güzel bir birleşimi olan Little Empire, bu tarz oyunlardan hoşlananların mutlaka denemesi gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR