Live on YouTube

Live on YouTube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Live on YouTube uygulaması ile Xperia cihazınız ile YouTube'dan canlı yayın yapabilirsiniz.

Live on YouTube, Sony’nin Xperia Z2 kullanıcıları için özel olarak hazırladığı kamera uygulamalarından biridir. Tamamen ücretsiz olan uygulama akıllı telefon ve tabletinizden YouTube’da canlı yayın yapma imkanı sunuyor.

Live on Youtube. Popüler video paylaşım sitesi YouTube 'un canlı yayın özelliğini mobil platforma taşıyan yeni bir uygulama. Sony Xperia Z2 akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olan bu kamera uygulaması ile 15 dakika boyunca akıllı cihazınızdan canlı yayın yapmanız mümkün. Canlı yayın boyunca videonuzu kaç kişinin izlediğini, kaç kişinin beğendiğini veya beğenmediğini gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz. Canlı yayının gizlilik ayarını da yapma şansına sahipsiniz. Xperia Z2 cihazınızdan gerçekleştirdiğiniz yayını özel olarak paylaşabiliyor veya herkesin izlemesini sağlayabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz sene Xperia Z1 için hazırlanan Social Live uygulamasının geliştirilmiş hali olan Live on YouTube’u kullanabilmeniz için belirli şartları taşımanız gerekiyor. YouTube kanalınızın iyi durumda olması yani telif hakkı ve topluluk kuralları hususunda hiç uyarı almamış olması gerekiyor. Ayrıca canlı etkinlikler seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor. 

Live on YouTube, özellikle teknoloji editörlerinin işine yarayacağını düşündüğüm harika bir kamera uygulaması.

YORUMLAR