Lock Me Out 1.1.0 (Android)

Lock Me Out

Lock Me Out
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lock Me Out uygulaması sayesinde Android cihazınızı çok fazla kullanmaya engel olabiliyorsunuz.

Lock Me Out uygulaması, mobil cihazlarının başından kalkamayan Android kullanıcılarının kendilerine engel olmak için kullanabilecekleri ücretsiz çözümler arasında yer alıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip diyebilirim. Uygulama sayesinde kendi telefonunuza veya tabletinize giriş yapmaya çalışsanız bile bunda başarılı olamıyor, ancak engelin kalkması durumunda yeniden tüm uygulamalara giriş yapabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken cihazınızın kaç dakika boyunca kilitli kalacağını seçmek. Seçiminizin ardından cihazınızın giriş pini otomatik olarak rastgele değişiyor ve şifrenizi girseniz bile cihazınız bunu doğal olarak kabul etmiyor. Süre bitiminde ise yeniden eski şifrenizle giriş yapma şansı doğuyor. Böylece belirlenen süre kadar Android cihazınızla meşgul olmayacağınız garanti altına alınıyor.

Fakat uygulamanın bu ücretsiz sürümünde maalesef on dakikadan fazla engel koyulamıyor ve daha fazlası için uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanmak gerekiyor. Engelleme esnasında kilit ekranında yer alan widgetlara erişim mümkün olduğu için acil aramalar yapmak, çağrıları cevaplamak ve aynı zamanda kamera ile fotoğraflar çekmek de mümkün.

Temel olarak herhangi bir eksikliği bulunmayan uygulama vadettiği şeyi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor diyebilirim. Eğer kendinize engel olamıyor ve elinizde devamlı telefonunuzla uğraşıyorsanız denemeden geçmeyin derim.

YORUMLAR