Logic Dots 1.1.39 (Android)

Logic Dots

Logic Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logic Dots, Android cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Logic Dots, ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye ve bölümleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda çok sayıda bulmaca bulunuyor ve her biri farklı tasarımlara sahip. Bu tarz bulmaca oyunlarında görmeye alıştığımız artan zorluk seviyesi bu oyunda da aynen uygulanmış. İlk birkaç bölümde oyunun genel atmosferine ve yapısına alışmaya çalışıyoruz. İleriki bölümlerde ise karşımıza bir hayli zor bölümler çıkıyor.

Logic Dots'ta bölümler esnasında karşımıza etrafı rakamlarla çevrili tablolar geliyor. Bu tablolarda kareler ve daireler saklı. Kenarlarda yazan rakamları kullanarak bu saklı öğeleri bulmaya çalışıyoruz.

Oyunun en önemli noktaları arasında renkli arayüzü ve akıcı animasyonları yer alıyor. Açıkçası aynı tarz bir bulmaca oyununda bu denli bir detaya çok zor rastlıyoruz. Eğer mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız Logic Dots'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR