Logic Pic 2.3 (Android)

Logic Pic

2.3
Logic Pic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logic Pic, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Logic Pic, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bağımlılık yapıcı bir etkiye sahip olan oyunda zorlu bulmacaları çözüyor ve zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Beyninizi sınırlarına kadar zorlayabileceğiniz bir oyun olan Logic Pic, arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyundur. Birbirinden zorlu seviyelere sahip olan oyunda nonogram tarzındaki bulmacaları çözmeli ve becerilerinizi sınamalısınız. Her yaştan bireylerin rahatlıkla oynayabileceği Logic Pic, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız Logic Pic'i mutlaka denemelisiniz. İnternet bağlantısına gerek duymadan da oynayabileceğiniz oyunda işinizin bir hayli zor olduğunu söyleyebilirim. Farklı kategorilerinden nesneleri ve hayvanları çizmeye çalışıyorsunuz. Yeteneklerinizi sergileme imkanı sunan Logic Pic'i mutlaka denemelisiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte ya da tek başınıza oynayabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor diyebilirim. Oyunda önceden belirlenmiş nesneleri yeniden çizmeye çalışıyorsunuz. Yeteneklerinize güveniyorsanız Logic Pic'i sakın kaçırmayın. Logic Pic oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR