Looney Tunes Dash!

Looney Tunes Dash!
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Looney Tunes Dash! sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alan bünyelere ilaç gibi gelecek.

Looney Tunes Dash! bana kalırsa hem büyüklerin hem de küçük yaştaki oyunseverlerin ilgisini çekebilecek bir yapıya sahip. Hem iPhone hem de iPad cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun Zynga imzasını taşıyor ve ortaya gerçekten eğlenceli bir deneyim çıkarmayı başarıyor.

Oyun, üreticinin diğer oyunları gibi sonsuz koşu dinamikleri üzerine kurulmuş. Looney Tunes'un favori karakterlerini yöneyebildiğimiz bu oyunda karşımıza çıkan engellerden kaçmaya ve bölümlere rasgele serpiştirilmiş olan altınları toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar fazla puan alırsak ve ne kadar uzağa gidersek o kadar yüksek skor elde ediyoruz.

Daha önce sonsuz koşu oyunu oynamış kişilerin bu oyunu oynarken sorun yaşayacağını düşünmüyorum çünkü kontroller hem iyi çalışıyorlar hem de herhangi bir profesyonellik gerektirmiyorlar.

Detaylı modellemeler ve grafik kalitesi oyunun gerçekten övgüyü hak eden noktaları arasında yer alıyorlar. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız ve tam bir Looney Tunes hayranıysanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.