Loop Taxi (Android)

Loop Taxi

Loop Taxi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loop Taxi basit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Loop Taxi reflekslerinizi test eden bir yapıya ve oldukça hoş görünen grafiklere sahip olan bir mobil taksi oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Loop Taxi'de oyunculara araç kullanma yeteneklerini test etme imkanı veriliyor. Oyunda temel olarak bir taksi şöförünün yerine geçiyoruz ve müşteri taşıyarak para kazanmaya çalışıyoruz. Bu iş için ilk önce yolcuları taksimize almak için durağa doğru hareket ediyoruz. Sonrasında ise yolcuları gitmek istedikleri yere götürüyoruz. Fakat bu iş göründüğü kadar kolay değil; çünkü yoğun trafiğe sahip olan ve trafik ışıklarının olmadığı yollardan karşıya geçmemiz ve farklı engelleri aşmamız gerekiyor. Biz yolumuza devam ederken askerler yolun bir ucundan diğer ucuna ateş edebiliyor ya da yolumuza tanklar çıkıyor.

Loop Taxi'de taksimizi kontrol etmek için sadece gaz ve freni kullanıyoruz. Gaza bastığımızda ilerliyoruz ve doğru zamanda fren yaparak trafikteki araçlara çarpmayı ya da askerlerin ateşine yakalanmayı önlüyoruz.

Loop Taxi'nin grafikleri Minecraft'a benzeyen bir yapıda. Kuşbakışı oynanan oyun renkli bir görünümü heyecanlı bir oynanışla birleştirmekte.