Love Days Counter 1.5.6.2.1 (Android)

Love Days Counter

Love Days Counter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Love Days Counter, sevgiliniz ile kaç gündür birlikte olduğunuzu resimli ve kalpli olarak Android cihazlarınız üzerinde gösteren sevimli ve ücretsiz bir uygulama.

Love Days Counter, adından da anlayacağınız üzere Android telefon ve tablet kullanıcılarının sevgilileri ile kaç gündür birlikte oluğunu şık ve güzel bir şekilde ekrana yansıtan ücretsiz bir uygulama. Özellikle sosyal medya üzerinde son zamanlarda popüler olan paylaşımlar yer arasında alan, birliktelik süreleri, bu uygulama sayesinde hazırlanarak paylaşılabiliyor.

Örneğin sevgiliniz ile 3 yıldır birliktesiniz ve bunu herkese duyurmak yada telefonunuzun ekranında görmek istiyorsunuz. Love Days Counter uygulamasını ücretsiz olarak indirip hemen size özel sayfayı hazırlayabilmek mümkün.

Sevgiliniz ile ilişkinizin başladığı ilk günü girip, fotoğraflarınızı ekledikten sonra size özel sayfa oluşuyor ve bu süreden sonra kaç gündür birliktesiniz dilediğiniz zaman görebiliyorsunuz. İlişkinizin her ayı ve yılı dolduğunda bildirim ile görebilmenizi sağlayan uygulama, bu sayede unutkan kişilere de yardımcı olarak, asla unutmamalarını ve gününde sürprizler yapıp kutlamalarını sağlıyor.

Eğer eşinize, nişanlınıza yada sevgilinize küçük bir sürpriz yapmak istiyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak indirip ona hazırladığınız sayfayı gösterebilir, hatta sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak görmesini sağlayabilirsiniz. Tahmin ederseniz ki, kadınlar bu tür küçük sürprizleri çok severler.

Aşk uygulaması kategorisinde yer alan Love Days Counter'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR