Love Horoscope 1.0.2 (Android)

Love Horoscope

Love Horoscope
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Love Horoscope uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan aşk falınıza ve günlük fallarınıza hemen ulaşabilirsiniz.

Love Horoscope uygulaması, günlük olarak aşk falını veya normal günlük falını okumak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor ve çok kolay bir kullanıma sahip olduğunu söylemek mümkün. Uygulamanın Türkçe dil desteğine sahip olması sayesinde falınızı okurken hiçbir zorluk yaşamayacağınız da garanti diyebilirim.

Uygulamada her alan fallar her gün güncelleniyorlar ve güncelleme için herhangi bir butona basmanıza gerek kalmıyor. Otomatik olarak gelen fallar sayesinde devamlı olarak takip de mümkün hale geliyor. Bunun yanında hem dünkü falınızı yeniden okumak, hem de bir sonraki günün falına ulaşmak da yine uygulamanın sunabildiği yetenekler arasında yer alıyor.

Tüm Zodyak burçları Love Horoscope içerisinde yer alıyorlar ancak maalesef çeşitli uygulamalarda bulunan alternatif burçlar ve burç sistemleri uygulamada mevcut değiller. Dolayısıyla çin burçları gibi çeşitli burçlara ulaşmak olanaksız. Ancak klasik burçların pek çok kullanıcı için yeterli olacağını düşünüyorum.

Uygulamanın widget desteğine sahip olması sayesinde ana ekranınızdan direkt olarak uygulamaya giriş yapmadan falınızı takip etmeniz de mümkün. Böylelikle en hızlı şekilde her sabah günlük falınızı görebiliyor ve başınıza gelebilecek şeylerden haberdar olarak hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Eğer falınızı beğenir ve dostlarınıza da göstermek isterseniz kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da yine uygulama içerisinde mevcut.

Love Horoscope’un verimli bir şekilde çalışabilmesi ve en son falları alabilmesi için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini de unutmayın. Ancak uygulamanın kota kullanımı çok az olduğu için 3G üzerinden de güvenle kullanabilirsiniz.

YORUMLAR