Lovely Bird Game

Lovely Bird Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lovely Bird Game, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir uçan kuş oyunudur.

Lovely Bird Game, Gaga isimli kuşu kontrol ederek gidebileceğiniz en uzak mesafeye gitmeye çalışacağınız eğlenceli ve basit bir Android oyunudur. Koşu oyunları kategorisine yerleştirebileceğimiz oyunda, koşmak yerine uçuyorsunuz. İlk bakışta kolay görünen oyunda yüksek puanlar elde etmek hiç de kolay değil.

Oyunda Gaga isimli kuşu ekrana dokunarak kontrol ediyorsunuz. Flappy Bird şeklindeki kontrol mekanizmaları kuşu rahatlıkla havada tutmanızı sağlıyor. Oyunun hikayesine göre Gaga isimli kuş kaybolmuştur ve sizin amacınız onu evine götürmek. Fakat Gaga ile birlikte çıkacağınız yolculukta sizi durdurmaya çalışan bazı canlılar olacak. Bu canlıları atlatarak yolunuza devam etmeli ve gidebildiğiniz kadar uzun mesafe gitmelisiniz.

Boş veya sıkıldığınız zamanlarda oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz oyunlardan biri olan Lovely Bird Game ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabilmek için farklı ve yeni bir eğlence oyunu arıyorsanız Lovely Bird Game'i ücretsiz olarak indirmenizi tavsiye ederim.