Magic Cat Story

Magic Cat Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Cat Story, her yaştan oyunseverin büyük bir beğeniyle oynayabileceği bir eşleştirme oyunu.

Magic Cat Story, veya Türkçe bilinen adıyla Sihirli Pati Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. Sihirli Pati'de çocuklara hitap eden bir atmosfer mevcut. Fakat bana kalırsa eşleştirme oyunlarından keyif alan herkes bu oyunu büyük bir zevkle oynayabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda, yardımımıza ihtiyaç duyan sevimli kedi Cesur'a yardım etmeye çalışıyoruz. Fakat bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü Cesur kötü kalpli kedi Sansar tarafından hapsedilmiştir.

Neyse ki Cesur'a yardım etme şansımız var. Hemen işe koyuluyor ve Sansar'ın kötü büyüsünü bozmak için kolları sıvıyoruz. Bu hedefi gerçekleştirebilmek için aynı renkli objeleri eşelştirerek bölümleri başarıyla tamamlamamız gerekiyor. Fakat bölümler tahmin ettiğimiz kadar kolay ilerlemiyor. Karşımıza çıkan beklenmedik engeller ve bölüm sonu canavarları işimizi epey zorlaştırıyor. Birçok eşleştirme oyununda denk geldiğimiz bonuslar ve güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Bu öğeleri kullanarak zorlandığımız bölümlerde avantaj elde edebiliyoruz.

Onlarca farklı bölüme sahip olan Sihirli Pati, bulmaca ve özellikle eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR