Mail Wise - Clear Email Client

Mail Wise - Clear Email Client
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mail Wise, şık ve sade arayüzüyle diğer e-posta istemcileriyle rekabet etmeye hazır. Farklı kaynaklardan gelen e-postalarınızı tek bir ortamda yönetin.

Mail Wise, Android için e-posta yönetimini kolaylaştıracak bir hizmet sunuyor. E-Posta yönetimi için mobil cihazları kullananların yaşadıkları sıkıntının farkındayım. Genelde Gmail veya Outlook kullanan geniş topluluklar, var olan en iyi seçeneklerin bunlarla sınırlı olduğunu düşünüyor. Üçüncü partilere duyulan bir güvensizlik durumu söz konusu.

Mail Wise üzerine düşünümeye değer bir üçüncü parti uygulaması. Bu uygulamayı değerli kılan özelliklere gelecek olursak, Mail Wise’ı kısaca şöyle anlatabiliriz:

  • Farklı kaynaklardan gelen e-postaları okuması kolay, şık bir arayüzde takip edin.
  • Mail Wise, bir istemci olması sebebiyle verileri cihazınızda saklıyor ve size güvenli bir ortam hazırlıyor.
  • Tek bir istemci üzerinden farklı e-posta hesaplarını kolyca yönetin.

Bu özellikler kulağa yeterince hoş gelmediyse, size Mail Wise’ın tamamen ücretsiz olduğunu da hatırlatmak isterim. Uygulamanın başta tereddüte neden olabilecek bir özelliği ilk 24 saat yavaş çalışıyor olması. Bunun sebebi, Mail Wise’ın e-posta hesaplarınızı etraflıca bir taraması. Bu işlem bittiğinde ise Mail Wise’ın neler başarabildiğine şaşıracaksınız. Öte yandan Akıllı telefonlarda harika görünen arayüz maalesef tablet kullanıcıları için özelleştirilemiyor. Ama hizmet konusunda tablet kullanıcısı da eksik kalmayacaktır.