Make7! Hexa Puzzle 1.2.3 (Android)

Make7! Hexa Puzzle

Make7! Hexa Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Make7! Hexa Puzzle, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir puzzle oyunudur.

Make7! Hexa Puzzle, mobil oyun dünyasında herkes tarafından tanınan oyun firması BitMango tarafından geliştirilen eğlenceli bir bulmaca oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz Make7! Hexa Puzzle ile eğlenceli ve heyecanlı bir oyun deneyimi yaşayacağınızı söyleyebilirim. Her yaştan insana hitap ettiğinden ötürü de oynamanızı kesinlikle tavsiye ederim. 

Bulmaca oyunlarını seviyorsanız son zamanlarda çok başarılı yapımların ortaya çıktığını belirterek söze başlayalım. Mesela LOLO oynadıysanız ne kadar basit bir kurguya ve zeka gerektirdiğine şahit olmuşsunuzdur. Make7! Hexa Puzzle'da buna benzer oyunlardan biri ve arı peteğini andıran platformda rakamları bir araya getirerek en yüksek skoru elde etmeye çalışıyorsunuz. Mesela üst üste üç adet 1 sayısını koyduğunuzda 2 rakamına ulaşıyorsunuz ve nihai ulaşabileceğiniz en yüksek rakam 7 oluyor. Ayrıca 7'ye ulaştıktan sonra "Lucky" denen bonustan da faydalanabilirsiniz. 

Son derece keyifli bir oynanışa sahip Make7! Hexa Puzzle'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Oldukça minimal grafiklere sahip olması, her yaşa hitap etmesi ve beceri gerektirmesi nedeniyle denemenizi mutlaka öneririm.

NOT: Oyunun boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR