Manic Puzzle 1.0.1 (Android)

Manic Puzzle

Manic Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Manic Puzzle, yeni ve zor puzzle arayan oyunseverlerin mutlaka oynaması gereken bir bulmaca oyunudur.

Manic Puzzle, gerçek anlamda bağımlısı olacağınız ve yaratıcılığınızın büyük önem taşıdığı bir bulmaca oyunu. Bulmaca oyunu sevenlerin mutlaka denemesi gereken bu oyunda, az sayıda hamleyle sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken oldukça zorlanacağınızı söylemem gerekekiyor ve iyi konsantre olmazsanız yanlış hamleler yapacağınızı bilmelisiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde beyin gücünüzü test etmek istiyorsanız zorluklara hazır olun.

Öncelikle oyunun genel yapısından söz etmek istiyorum. Manic Puzzle minimal bir yapıya sahip. Oyunda dikkatinizi bozacak hiçbir detaya yer verilmiyor. Ayrıca grafiklerin de oldukça sadece ve güzel olduğunu söylemeliyim. Tamamen beyin jimnastiğine odaklanmanız açısından küçük ama vaktinizi bir şeylere çözmeye harcayacağınız grafiklere sahip. Dolayısıyla okulda, evde veya toplu taşıma aracında vaktinizi gayet verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Oyunun amacına gelecek olursak, kare şeklinde farklı renklerde hareket ettirebileceğimiz kutucuklar bulunuyor. Bu kutucukların içinde ok yönünde bir yer işaret ediliyor ve kutucukları sadece o yöne hareket ettirebiliyoruz. Yaratıcılığımızı kullanarak ve doğru hamleler yaparak, aynı renkler birbirinin üzerine gelecek şekilde yuvarlakların üstüne gelmeye çalışıyoruz. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Seviyeler arttıkça zorlukta artıyor ve gerçekten odaklanmanız gerekiyor. 

Yeni ve zor bulmaca oyunu arıyorsanız Manic Puzzle'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aldığınız skorları arkadaşlarınızla paylaşabilme olanağına da sahip olduğunuz oyunun gerçekten bağımlısı olacaksınız. Mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR