Mark of the Dragon

Mark of the Dragon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mark of the Dragon, acımasız ejderhaların kontrolünü elimize alıp düşmanlara karşı savaştığımız bir mobil oyun.

Ekran başına kilitleyen bir savaş-strateji oyunu peşindeyseniz Mark of the Dragon kesinlikle doğru seçim! Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz Mark of the Dragon’ı hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Oyundaki temel amaçlarımız arasında kendi ejderhalarımızı yaratmak ve onları savaşlarımızda kullanmak var. Bu noktada dikkatimizi çeken en önemli nokta ejderhaların kontrolünü birebir elimize alıyor oluşumuz. Ejderhayı gerçekten kontrol ediyor ve savaş meydanlarına ateş saçabiliyoruz.

Çoklu oyuncu desteği sunan oyunda arkadaşlarınızla bir araya gelerek kendi klanlarınızı kurabilir ve düşmanlara karşı daha güçlü hale gelebilirsiniz. Dünyanın her yerinden rakiplere karşı koyabileceğimiz bu oyunda kıymetli ejderha yumurtalarını toplayabiliyor ve bulunması zor türleri üretebiliyoruz. 70’ten fazla görev içeren Mark of the Dragon’da bu görevleri bitirdikçe muhteşem ödüller kazanabiliyoruz. Elbette oyunda tek kontrol ettiğimiz şey ejderhamız değil. Buna ek olarak bir de yüzlerce ordudan oluşan asker birliklerinin kontrolünü ele alıyoruz.

Eğer aksiyonun ve stratejinin bir araya geldiği bir mobil arıyorsanız Mark of the Dragon’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.