Market Broşürleri 1.1.1 (Android)

Market Broşürleri

Market Broşürleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli mağazaların güncel kataloglarını incelemek ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız, Market Broşürleri uygulamasını deneyebilirsiniz.

Market Broşürleri uygulamasıyla Android cihazlarınızdan birçok markanın aktüel ürünlerini takip edebilirsiniz.

Ünlü markaların, marketlerin ve mağazaların belirli periyotlarla sunduğu katalogları tek bir platform üzerinden takip etme imkanı sunan Market Broşürleri uygulaması, indirimli ürünler ve çeşitli kampanyalardan da haberdar olmanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Market Broşürleri uygulamasında, yeni broşürler eklendiğinde anlık bildirimler alabiliyor ve bu sayede tüm fırsatlardan anında haberdar olabiliyorsunuz.

Bildirimleri takip etmek istediğiniz markalara göre kişiselleştirme imkanı da sunan Market Broşürleri uygulamasında, broşürleri kaydedip daha sonra inceleyebilmeniz de mümkün.150’ye yakın markanın dergi ve broşürlerine ulaşabileceğiniz uygulamada bulabileceğiniz bazı markalar şu şekilde; adL, Alfemo, Arçelik, Atasay, Audi, Beymen, Bosch, Carrefour, Doğtaş, Fakir, Gratis, İpek Mobilya, Karaca, Koton, LG, Mango, Migros, Mercedes, Özdilek, Pierre Cardin ve dahası.

YORUMLAR