MarketCini

MarketCini
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MarketCini uygulaması sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak en son indirim ve mağaza broşürlerine ulaşabiliyorsunuz.

MarketCini uygulaması, adından da farkedebileceğiniz gibi sık sık alışverişler yapanlar ve bu alışverişleri uygun fiyata getirmek isteyenler için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama. Uygulama içerisinde bulunan farklı mağazaların sahip oldukları ve yürüttükleri indirimleri kolayca keşfetmek ve güncel broşürleri incelemek mümkün olduğu için dilediğiniz ürünlerin en iyi fiyata nerelerde satıldıklarını öğrenmek oldukça kolay bir hale geliyor.

Uygulamanın arayüzü sade ve anlaşılır bir halde tasarlanmış. Ayrıca mağaza seçeneklerinin bol olması ve broşürlerin rahat okunma için yakınlaştırılabilir olmaları uygulamanın kullanılabilirliğini de arttırıyor.

Devamlı olarak güncel broşürlere sahip olan MarketCini uygulamasında, eski broşürler gözünüzün önünde kalmıyorlar ve hemen yenileriyle değiştiriliyorlar. Böylelikle karman çorman broşürler arasında dolaşma gerekliliği de ortadan kalkıyor.

Broşürlerin içerisinde bulunan ürünlere dair aramalar yapmak istiyorsanız ürünün adını yazarak o ürünün hangi broşürde yer aldığını görme imkanınız mevcut. Yeni eklenen broşürlerin bildirimler ile kullanıcılara gösterilmesi de sürekli uygulamayı açarak kontrol etmenize gerek bırakmıyor.

Hızlı ve verimli bir şekilde çalışan uygulama, elbette bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Zira en son broşür ve kampanyalara ulaşmak için uygulamanın içeriğinin güncellenmesi gerekliliği var. Lakin hem boyutunun küçük olması hem de pek kaynak gerektirmemesi nedeniyle kotanız üzerinde çok büyük bir sıkıntıya yol açmayacaktır.

Mağazaların en son indirim, kampanya ve fiyat broşürlerine erişmek isteyen kullanıcıların kesinlikle denemeden geçmemeleri gerekiyor.

YORUMLAR