Marshall Visualizer (Android)

Marshall Visualizer

Marshall Visualizer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marshall Visualizer, artırılmış gerçeklik teknolojisini destekleyen, boya seçiminde size yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

Marshall Visualizer, evini boyatmak isteyen ancak renk seçiminde kararsız kalan kişilere yönelik hazırlanmış resmi bir uygulamadır. Artırılmış gerçeklik teknolojisi sayesinde evinizin boyanmış halini mobil cihazınızdan gerçek zamanlı olarak görmenize imkan tanıyan uygulama son derece pratik.

Türkiye Boya Pazarının lider ismi Marshall tarafından hazırlanan uygulama sayesinde tek bir fırça darbesine gerek duymadan dilediğiniz rengi evinizin duvarına uygulayabiliyor, tercih ettiğiniz rengin nasıl göründüğünü gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz. Mobilyalarınıza, döşemelerinize veya dekorasyonunuza en uygun rengi kolaylıkla seçmenizi sağlayan uygulamada onlarca Marshall rengi sunuluyor. Uygulama bulunduğunuz odaya en uygun renk seçimini kendisi yapabiliyor. Dilerseniz kendi seçtiğiniz bir rengi de uyarlayabiliyorsunuz.

Marshall boyalarının tüm renklerini gerçeğinden farksız olarak tek dokunuşla odanızın duvarlarına yansıtma izni veren uygulamada arama bölümü de bulunuyor. Böylelikle ismini bildiğiniz bir Marshall rengini aratıp o rengi uygulamanız mümkün. Beğendiğiniz Marshall rengini doğrudan uygulama üzerinden satın alamıyorsunuz ancak en yakın mağazayı öğrenebiliyorsunuz. Bunların yanı sıra iç ve dış cephe Marshall boyaları hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

Artırılmış gerçeklik teknolojisini başarılı bir şekilde yansıtan Marshall Visualizer, tasarımcıların da oldukça işine yarayacak bir uygulama.