Marvel Puzzle Quest 99.339356 (Android)

Marvel Puzzle Quest

Marvel Puzzle Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Marvel Puzzle Quest mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Marvel Puzzle Quest sevilen Marvel süper kahramanlarını bir araya toplayan ve bu kahramanlarla eşleştirme oyunu türünde bir macera yaşamanıza imkan tanıyan bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Marvel Puzzle Quest'da, Marvel çizgi romanlarında karşılaşabileceğiniz hikayeler oyun senaryosuna dönüşüyor. Bu senaryo boyunca kahramanlarımızı seçerek düşmanlarımızla savaşıyoruz ve görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Marvel Puzzle Quest'de kahramanlarımızın saldırabilmesi için oyun tahtası üzerinde yer alan aynı renk ve şekildeki en az 3 taşı birbiriyle eşleştirmemiz gerekiyor. Hangi taşları eşleştirdiğimize bağlı olarak karhamanımız farklı yeteneklerini kullanabiliyor ve düşmanına hasar verebiliyor. Düşmanımızın canı sıfırlandığında ise bölümü geçebiliyoruz.

Marvel Puzzle Quest içerisinde Spider Man, Hulk, Deadpool ve Wolverine gibi kahramanlar yer almakta. Eğer Marvel kahramanlarını seviyorsanız Marvel Puzzle Quest hoşunuza gidebilir.