Masque

Masque
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kimliğinizi gizleyerek dolaştığınız Masque, Android için ücretsiz bir arkadaş bulma uygulaması.

Android için ücretsiz olarak indirilebilen bir mesajlaşma uygulaması olan Masque ile kendi kimliğinizi saklayarak başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz. İnsanların gerçek kişiliğini sadece maskeler ardında yaşadığını öne süren yapımcılar Venedikliler zamandından kalan bir geleneği modern teknolojiye uyarlıyor. Masque uygulamasını hazırlayanlar Nimbuzz'un arkasında olan ekip.

İnternet kullanımını anonim olarak gerçekleştirmek isteyenler için arkadaş bulma siteleri her zaman bir tehlike teşkil ediyor. Aynı isteye abone olan tanıdık kullanıcılar sizin profilinizi tespit edip paylaşmak istemediğiniz fotoğraflarınızı ele geçirebilirler. Tam da bu tarz bir saldırıya karşı korunaklı olmanız için Masque isimli uygulama var.

Masque kullananlarla mesajlaşmanız mümkünken sesli mesaj ve fotoğraf gönderimi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Dilediğiniz zaman bu paylaşımlarınız belli bir süre içerisinde kendilerini imha ediyorlar. Böylece sizinle iletişim kuranlar size özel fotoğraflarınızı telefonlarına kaydedemiyorlar.

Masque kullanıcısı olmak için yapmanız gerekenler bir profil ismi ve sizi temsil ettiğini düşündüğünüz bir avatar kullanmak. Bu işlemden sonra anonim sohbetlere derhal katılabiliyorsunuz.

YORUMLAR