Matchington Mansion 1.26.2 (Android)

Matchington Mansion

Matchington Mansion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

kendi stilimizi yaratacağız.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Matchington Malikanesi tamamen ücretsiz olarak oynanıyor.

Rengarenk içeriklerin yer aldığı oyunda kendi malikanemizi dekore edecek ve kendi stilimizi yaratacağız. Oldukça hoş grafiklere sahip olan yapım biraz daha bayanlara hitap etse de günümüzünde 10 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanmaktadır.

Kaliteli ses efektleri ile desteklenen yapım aldğı güncellemeler ile de oyuncuların beğenisini kazanmaya deva ediyor. Eğlenceli ve bir o kadar yenilikçi bir oyun olan Matchington Malikanesi’nde evimizi dilediğimiz gibi düzenleyebilecek ve bizden istenilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız.

Sürükleyici bir hikayeye sahip olan mobil bulmaca oyununda birbirinden farklı bölümleri geçebilmek için aynı şekerleri yan yana ve alt alta getirerek yok etmeye çalışacağız. Şekerleri yok edebilmek için minimum 3 şekeri yan yana ya da alt alta getirmeye çalışacağız. Farklı oyun karakterlerinin de yer aldığı mobil oyunda güçlendirme kombinasyonlarını kullanarak daha hızlı bir şekilde şekerleri yok edebilecek ve daha kısa bir süre içerisinde sonraki bölüme geçiş yapabileceğiz.

YORUMLAR