Maze Games

Maze Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze Games'in Android için çıkan bir labirent oyunu olduğunu iddia eden tanıdıklarınız varsa aranızdaki yakınlığı tekrar gözden geçirmenizi öneririz.

Görsellerine baktığınız zaman bulmaca oyunlarını andıran Maze Games belki de Android oyun tarihinin gelmiş geçmiş en büyük yalanlarına ev sahipliği yapabilecek bir uygulama. Özellikle de kullanıcı yorumlarına bakınca dikkatimizi çeken durum birçok insanın mutsuz bir deneyim yaşamasına neden olmuş.

Öncelikle bu uygulama bir oyun değil. İddialara göre uygulamanın içindeki mağaza sayesinde dilediğiniz oyunlara ulaşabiliyorsunuz ama birçok insan sadece reklam görüntüleriyle karşılaşmaktan şikayetçi. Resmi görsellere de baktığınızda tutarlı bir oyun görüntüsü yakalamanız mümkün değilken uygulamanın içerisinde de aradığını bulan bir kullanıcının yorumuna henüz rastlayabilmiş değiliz.

Android cihazınızda sınırsız reklam pencereleri açan bir uygulamaya kalbinizde yer açmaya hazırsanız belki Maze Games isimli bu belayı indirebilirsiniz. Bize soracak olursanız telefonunuza yazık edecek bir şeyler yapmamanız saha iyi olacaktır.

YORUMLAR