Maze of Tanks

Maze of Tanks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze of Tanks, Android işletim sistemini kullanan telefon ve tabletler üzerinden çalışabilen ve yerli oyun yapımcıları tarafından geliştirilen bir bulmaca oyunudur.

Maze of Tanks, Android telefon ve tabletlerde çalışan bir bulmaca oyunudur.

Türk mobil oyun geliştiricisi Asia Nomads tarafından yapılan Maze of Tanks ya da diğer adıyla Tankların Labirenti, eğlenceli bir bulmaca oyunu. Size hem aksiyon hem de eğlence sunabilen bu oyun, çoğu bölümünde oyuncuyu sonuna kadar zorlamayı da başarıyor. Oyundaki amacımız; karşımıza çıkan bütün güçlükleri bertaraf ederek, labirentin çıkışını bulmak ve en az hasarı alarak bölümü tamamlamak.

Bir tankı kontrol ettiğimiz oyun boyunca kendimizi sadece labirentle baş başa bulmuyor. Ayrıca labirentin çeşitli yerlerine yerleşmiş başka tanklar da bulunuyor. Hem rakip tankları hem de labirenti halt etmeye çalışıyoruz. Bunun için geldiğiniz bütün yolları aklınızda tutmanız, labirentin içinde kaybolmadan savaşları kazanmanız ve sonunda çıkışı bulmanız gerekiyor. Fakat bazen kendinizi tank savaşlarına kaptırabiliyor ve labirenti unutabiliyorsunuz. Bunun için atacağınız adımları iyi düşünmeniz ve doğru yerlere hareket etmeniz gerekiyor. 

YORUMLAR