Maze of the Dead 1.9.2 (Android)

Maze of the Dead

Maze of the Dead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze of the Dead sıradışı bir bulmaca oyunudur

Maze of the Dead bize alışageldiğimiz zombi oyunlarından tamamen ayrı bir tecrübe yaşatan, Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz korku temalı bir bulmaca oyunudur.

Maze of the Dead'in hikayesi maceraya hevesli bir adamın hikayesidir. Kahramanımız dünya üzerindeki en gizli hazineyi bulmak için yola çıkmıştır ve yolculuğu onu antik bir tapınağa götürmüştür. Bu ıssız antik tapınak ürpertici havası ile kahramanımıza zor anlar yaşatmaktadır; fakat kahramanımız hedefine ulaşmak ve hazineyi ele geçirmek için kararlıdır. Tapınağın ürkütücü havasına aldırmadan hazineye doğru ilerlemeye başlar ve karışık labirentleri keşfeder. Fakat keşfettiği tek şey labirentler değildir; labirentlerle birlikte insan etine aç olan şeytani yaratıklar da ortaya çıkmıştır.

Maceramızda kahramanımızı kontrol ederek bu zombileri atlatmasını ve hazineye ulaşmasını sağlıyoruz. Fakat bu o kadar da kolay değil. Çünkü oyunda herhangi bir silah kullanmıyoruz ve zombileri en büyük silahımız olan zekamızı kullanarak alt etmeye çalışıyoruz. Zombiler ancak yanlarına yaklaştığımızda uyarılıyorlar ve üzerimize doğru yürümeye başlıyorlar. Zombilerden uzaklaştığımızda ise zombiler peşimizi bırakıyor ve uykuya dalıyorlar. Bu nedenle labirentler içerisinde gideceğimiz yolu dikkatli bir şekilde seçmeli ve zombileri kandırarak bölümleri geçmeliyiz.

Maze of the Dead yaratıcı bir yapıya sahip olan ve zeka oyunlarına dayanan eğlenceli bir mobil oyundur.