Medieval Castle Defense

Medieval Castle Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kule savunma oyunudur.

Medieval Castle Defense, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir kule savunma oyunudur. Benzerleri gibi bir tarza sahip olan ve çok fazla yenilik getirmeyen oyun bu kez Ortaçağ zamanlarında geçiyor.

Oyunda amacınız top, mancınık, yavaş kule, birden çok atış yapan kule, teleport kulesi ve benzer pek çok kuleyi düşmanlarınızla savaşırken stratejik olarak yerleştirmek ve onlara ateş ederek altın kazanmak.

Oyuna öncelikle 2 adet kule ile başlıyorsunuz ve ilerledikçe, bölümleri tamamladıkça daha fazla kule açılıyor. Oyunda 40 bölüm var ve kulelerinizi doğru bir şekilde seçerek taktiklerinizi de ona göre ayarlamanız gerekiyor.

Ayrıca tabi ki oyunda farklı düşman tipleri de olduğundan kulelerinizi de buna bağlı olarak seçmelisiniz. Oyunu tamamlama şeklinize göre puanlandığınızı da belirtmekte fayda var, ne kadar çok atış kaçırırsanız o kadar az puan alıyorsunuz.

Oyunun tek eksi yönü başlangıçta öğretici bir kısım olmaması. Onun dışında gayet eğlenceli olan bu kule savunma oyununu denemelisiniz.

YORUMLAR