MenümNette

MenümNette
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MenümNette, Android telefonunuzda kullanabileceğiniz en kapsamlı yemek ve mekan keşfetme uygulaması.

MenümNette, fazlasıyla gezen, değişik yerlerde yeme – içmeyi seven biriyseniz Android telefonunuzda bulunması gereken uygulamalar arasında. Bulunduğunuz şehrin veya tatil için gideceğiniz şehrin popüler mekanlarının yanı sıra özel günlerde gidilebilecek yerler hakkında da önerilerde bulunan uygulama Türkiye’nin en zengin içerikli yemek ve mekan keşfetme uygulaması diyebilirim.

Arkadaşlarınızla, ailenizle veya sevgilinizle yiyeceğiniz yemeğe karar verme aşamasını geçip nerede yiyeceğinize karar vermekte zorlandığınız durumlarda yardım alabileceğiniz mobil uygulamalardan biri MenümNette. Konumunuzu tespit ederek bulunduğunuz şehirde kriterlerinize en uygun mekanları listeleyen uygulama, mekan hakkında detaylı bilgiler (yeri, telefon numarası, fiyatlarıyla birlikte menüleri vs) sunarak mekana kolaylıkla ulaşmanızı, telefonunuzdan rezervasyon yaptırmanızı sağlıyor.

Yakınınızdaki ve en popüler mekanları detaylıca listeleyen uygulama sadece yemek üzerine değil. Şehirdeki gidilip görülmesi gereken gözde mekanları da açıklayıcı metinlerle sunuyor.