Merge Dragons 3.10.0 (Android)

Merge Dragons

Merge Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çeşitli bulmacalar çözeceğiz.

Mobil bulmaca oyunları arasında yer alan Merge Dragons ücretsiz olarak oynanıyor.

Rengarenk yapısı ile 7’den 70’e oyuncuların beğenisini kazanan yapım genellikle bayan oyunculara hitap etse de oldukça geniş bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. Mobil bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkan Merge Dragons’da efsane ejderhaları, sihirleri, görevleri ve gzemli bir ülkeyi keşfetmek için ter dökecek ve bir yandan da eğlenceli anlar yaşayacağız.

500’den fazla birleştirilebilir objenin yer aldığı oyunda bitkileri, binaları, hayvanları kısaca herşeyi birleştirebileceğiz. 17 farklı eşderha soyunu keşfedeceğimiz oyunda diyarımızı iyileştirecek ve ejderhaları hayatta tutabilmek için yaşam özünden faydalanacağız.

600 farklı karmaşık görevin yer aldığı yapım da ejderha kampı inşa edecek, yeni görevler ile karşı karşıya gelecek ve 100’den fazla seviyeyi tekrarlama fırsatı elde edeceğiz. Gizli seviyelerinde yer aldığı mobil bulmaca oyununda maceranın bizi nereye götüreceği de belirsiz olacak. 10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Merge Dragons tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR