Merge Dragons! 1.6.4 (Android)

Merge Dragons!

Merge Dragons!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Merge Dragons!, Android işletim sistemli mobil cihazlarda keyifle oynayabileceğiniz bir mobil bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Merge Dragons! mobil oyunu, objeleri birleştirdikçe hazzınızı katlayacağınız bulmaca kategorisinde değerlendirilen bir oyundur.

Merge Dragons! mobil oyununun temel motifi ejderhalar olsa da işin özünde aynı olan nesneleri birleştirmek yatıyor. Piyasadaki benzerleri gibi özdeş objeleri birleştirerek skor yaptığınız oyunda, yaratılan büyülü dünyaya ait motifler başarıyla oyuna yerleştirilmiş.

Hayatın sona erdiği büyülü dünyayı tekrar canlandırmanın tek yolu ejderhaların şifalı gücünden yararlanmak iken, yumurta halinden birleştirmeye başlayıp sonunda yetişkin ejderhaları ortaya çıkaracaksınız. Böylelikle ihtiyaç olan ejderhaların gücünden yararlanmak mümkün olacak.

Oyun boyunca karelerle parsellenmiş bir arazide her kare üzerine yerleştirilen nesneleri birleştirerek arazinizi de genişletmeniz mümkün. Oyunda ejderhaları, ağaçları, hazineleri, yıldızları ve sihirli çiçekleri birleştirerek ilerleyeceksiniz. Birleştirme işleminin gerçekleşmesi için en az 3 benzer nesneyi bir araya getirmeniz gerekiyor.

8 büyüme aşaması geçiren 17 ejderha türü bulunan oyunda 500’den fazla da nesne yer alıyor. 600’den fazla da bölüm bulunan Merge Dragons! mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR