Merkez Bankası Döviz Kurları

Merkez Bankası Döviz Kurları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Döviz kurlarını Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası verileriyle çevirmenizi sağlayacak ücretsiz bir uygulama.

Döviz kurları sizin için önemliyse muhtemelen fiyat takiplerini gerçekleştirmek için etkili bir mobil uygulama kullanmak isteyeceksınız. Merkez Bankası Döviz Kurları ismiyle Android cihazları için sunulan bu uygulama size Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası verilerinden yararlanarak para dönüştürme hesapları yapmanızı sağlayan uygulama son derece hızlı. Eksi sürümünde Türk Lirası dönüştirme işleminin tek bir tarafında yer alırken şimdi TL ile ne kadar döviz alabileceğinizi hesaplamanız da mümkün.

Özellikle az riskli bir yatırım aracı arayıp döviz hesabı oluşturmayı planlayanlar veya finansal işlemleri döviz kurları üzerinden yürütenler için hazırlanmış olan bu uygulama bir hesap makinesi kadar pratik ve Merkez Bankasının canlı verileri ile hesap yapmanızı sağlıyor. Uygulamayı kullanırken önemli olan nokta hücresel veya kablosuz bağlantının açık olması. Aksi takdirde güncel bilgilere ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Merkez Bankası Dövüz Kurları isimli bu uygulama ücretsiz olarak indirilip kullanılabiliyor. Ne var ki uygulamanın içerisinde reklamlarla karşılaşmanız mümkün. Bunu ortadan kaldırmak için ise uygulama içi satın alma seçeneklerinden yararlanmanız gerekecektir.

YORUMLAR