METAL SLUG DEFENSE 1.0.0 (Android)

METAL SLUG DEFENSE

METAL SLUG DEFENSE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,572

  • ÜRETİCİ

    SNK PLAYMORE

METAL SLUG DEFENSE retro oyunlar ile yeni mobil oyunları birleştiren bir oyundur

METAL SLUG DEFENSE eğer 90'lı yıllarda atari salonlarında SNK ve NEOGEO'nun efsanevi ilerlemeli aksiyon oyunu Metal Slug'ı keyifle oynadıysanız hoşunuza gidebilcek bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan METAL SLUG DEFENSE klasik Metal Slug oyunlarının retro tarzıyla güncel kule savunma oyunlarının yapısını birleştirmekte. Oyun grafik olarak serinin alışılmış çizgisini korurken oynanış olarak farklı öğeler sunuyor. METAL SLUG DEFENSE'de temel amacımız Metal Slug oyunlarında yer almış kahramanlardan kendimize bir takım oluşturmak ve üzerimize saldıran düşmanlarımızı durdurark karargahlarını ele geçirmek. Bu iş için bize oyunun başlarında standart birlikler verilirken oyun ilerledikçe yeni birliklere ve kahramanlara ulaşabiliyoruz. Ayrıca farklı birlikler inşa eden birlikler de kullanabilmemiz mümkün. Oyunda birlikleri düşmanımızın üzerine gönderirken özel yeteneklerinden de faydalanabiliyoruz.

2 boyutlu bir yapıya sahip olan METAL SLUG DEFENSE'de her birliğimiz belli bir cana sahip. Bunun yanında saldırı gücümüz de limitli. Ürettiğimiz her birlik saldırı gücümüzü azaltıyor; fakat bu saldırı gücümüz zamanla yenileniyor. Bu nedenle oyunu oynarken stratejik bir şekilde birliklerimizi yönetmeli ve düşmanlarımızı yenmeliyiz.

METAL SLUG DEFENSE oyunu WiFi üzerinden diğer oyunculara karşı oynamamıza da imkan tanımakta.

YORUMLAR