Meyve Sebze Taşıma 1.1 (Android)

Meyve Sebze Taşıma

1.1
Meyve Sebze Taşıma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meyve Sebze Taşıma mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Meyve Sebze Taşıma eğer mobil cihazlarınız üzerinde gerçek hayattaki gibi bir araç kullanma tecrübesi yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir kamyon simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunu olan Meyve Sebze Taşıma'da şehir pazarının hizmet verebilmesi için çalışan bir şöförün yerine geçiyoruz. Oyundaki temel amaıcmız pazarda satılacak sebze ve meyveleri halden alıp pazar yerine taşımak. Fakat bu işi yapmak için belli bir süreye sahibiz. Eğer geç kalırsak pazarda bu meyveler ve sebzleler satılamıyor.

Meyve Sebze Taşıma'da meyve ve sebzeleri zamanında pazar yerine ulaştırmak için bütün sürüş yeteneklerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunda kamyonet türünde 2 farklı araç seçeneğine sahibiz. Bu kamyonetlerin kasasında meyve ve sebzeleri taşırken kaza yapmamamız, meyve ve sebze kasalarını devirerek bu malları ziyan etmememiz gerekiyor.

Meyve Sebze Taşıma ortalama bir grafik kalitesine sahip. Oyunda trafiğin olmaması ve iö kameranın detaysız olması oyunun puanını düşürüyor.

YORUMLAR