Milk Video

Milk Video
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milk Video uygulaması sayesinde Samsung Android cihazlarınızdan en eğlenceli videolara her an ulaşabiliyorsunuz.

Milk Video uygulaması, Samsung'un ürettiği Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları tarafından yüklenebilen video izleme uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Her ne kadar elimizde YouTube gibi oldukça büyük bir video mecrası olsa da, daha seçmece ve özelleştirilmiş bir video deneyimi elde etmek isteyen kullanıcıların göz atabilecekleri arasında yer aldığına inanıyorum.

Uygulamanın kolay kullanılır ve iyi tasarlanmış arayüzü sayesinde dilediğiniz videolara ulaşmak ve ilginizi çeken konuları takip etmek oldukça kolay bir hale geliyor. Ancak uygulamada kullanıcılar direkt olarak videolarını yükleyemiyorlar ve içerik üretiminden sorumlu olan pek çok stüdyo ve ekip, ilgi çekebilecek videolarını bu platformdan yayınlıyor. Bu sayede her zaman kaliteli içerikleri uygulama içerisinde yer aldığından emin olunabiliyor.

Kullanıcıların hangi videolardan hoşlandıklarını da takip ettikleri kişilerle olan etkileşimlerine göz atarak belirleyebilen Milk Video, böylelikle sizinle en alakalı sonuçların ana ekranınızda yer almasına yardımcı oluyor.

Tabii ki sizi takip eden kişilerle izlediğiniz videoları paylaşmak, videolara yorumlar atmak, beğenmek gibi eylemler de beklendiği üzere uygulama içerisinde mevcut. Eğer alternatif ve seçmece içeriklere sahip bir video izleme uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin. Uygulama maalesef Samsung dışındaki cihazlarda kullanılamıyor.