Mining Truck

Mining Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mining Truck, ağır yüklü kamyonla engebeli yolda ilerlemeye çalıştığınız süreli görevler içeren bir Android oyunu.

Mining Truck, engebeli arazide tonlarca yük taşıyan bir kamyonu kontrol ettiğimiz oldukça zorlu bir beceri oyunu. Android telefon ve tabletimizde ücretsiz indirip kısa boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabildiğimiz oyunda görevimiz kamyonumuzla taşıdığımız olabildiğince ağır yükü ulaştırmamıza gereken yere eksiksiz ve zamanında götürebilmek.

Mining Truck, engebeli arazi yarış oyunlarının atası Hill Climb Racing’e oynanış olarak oldukça benziyor. Yine girintili çıkıntılı, kamyonumuzun aksanlarını alt üst eden bir yolda sürüş keyfi yaşıyoruz. Lakin işimiz biraz zorlaştırılmış.

Kamyonumuza tam tamına 10 ton ağırlığında yük bindiriliyor ve sadece 1:30 dakika içerisinde belirtile noktaya taşımamız isteniyor. Her ne kadar benzin kısıtlaması olmasa da oyun oldukça zor. Hem sürenin daha biz ağırlığı almaya başladığımızda devreye girmesi, hem de yolun engebeli olması vaktinde gitmemizi engelliyor. “Yükleri beklemeden başlayarak süreden kazanabilirim” fikri ise harika bir fikir değil. Çünkü ışık yeşil yanmadan hiçbir şekilde hareket edemiyorsunuz. Yüklerin yarısını alsanız dahi mümkün değil.

Çok ta kaliteli olmayan görsellerle bizleri karşılayan Mining Truck’ta hasar da unutulmamış. Kamyonumuzla son hız (yük taşıdığınızdan son hız dahi oldukça yavaş) gitmeye niyetlendiğimiz vakit kamyonumuzun tekerlekleri çıkıyor ve tepe taklak oluyoruz. Sonrasında kaldığımız yerden değil, baştan yeni bir oyun açarak başlıyoruz.

Oyunda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz 8 bölüm var. Kolaydan zora doğru ilerleyen (süre azaltılıyor, yük artırılıyor) 8 bölüm boyunca aynı kamyonla oynuyoruz. Diğer kamyonu alabilmek için 8 bölümün hepsini tamamlamamız gerekiyor.

YORUMLAR