Minute

Minute
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minute uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan en popüler ve eğlenceli videolara ulaşabiliyorsunuz.

Minute uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak en kısa sürede en güzel videolara ulaşabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz video izleme uygulamaları arasında yer alıyor. Pek çok diğer video uygulamasını aksine kullanıcının tercihlerini öğrenebilen ve tercih edilen videolara göre yeni önerilenler sunabilen uygulama, böylelikle olabildiğince yüksek bir kişiselleştirme imkanı sunuyor diyebilirim. Sade ve anlaşılır bir arayüzle gelmesi ise sorunsuzca kullanmaya başlamanız için önünüzde hiç bir engelin kalmamasını sağlıyor.

Tinder mantığında çalışan uygulama, beğendiğiniz videoları sağa, beğenmediklerinizi sola ittirmenizi gerektiriyor. Böylelikle hem güzel videoların tespiti daha kolay hale geliyor, hem de beğenmediklerinizle bir daha karşılaşma imkanınız kalmıyor.

Denemeniz için gönderilen videolar, tam uzunluklarıyla değil de kısaltılmış halleriyle karşınıza geliyorlar ve böylelikle her defasında bir videoyu en başından sonuna kadar izlemeden karar vermeniz mümkün hale geliyor. Beğendiğiniz videoların tam haline ulaşmak içinse hiç bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Fakat dilerseniz favori videolarınızın en sevdiğiniz bölümlerini de daha sonra izleyebiliyorsunuz.

İzlediğiniz videoları arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da Minute içerisinde mevcut. Böylelikle diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarınızın da keyif aldığınız videolara erişerek sizin eğlencenize ortak olmasını sağlayabiliyorsunuz. Yeni bir video izleme uygulaması arayan kullanıcıların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.