misyona 1.1.2 (Android)

misyona

misyona
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

misyona, IFTTT'ye benzerliğiyle dikkat çeken asistan uygulaması.

misyona, çevrimiçi hesaplarınızı birbirine bağlayarak hayatınızı kolaylaştıran bir asistan uygulaması ve IFTTT’ye oldukça benzediğini söyleyebilirim. Tüm sosyal ağ hesaplarınız, alışveriş uygulamalarınız, bulut depolama uygulamalarınız, haber uygulamalarınız Android cihazınızda yüklü ne kadar uygulama varsa hepsini birbirine bağlayıp görevler oluşturabileceğiniz bir uygulama.

misyona IFTTT uygulamasına oldukça benziyor. En önemli farkı Türkçe olması diyebilirim. Temel olarak internet işlemlerini sizin için otomatik olarak görevlerle gerçekleştiren bir asistan. Örneğin; Facebook hesabınızla mail adresinizi bağlayıp Facebook arkadaşınız bir etkinlik oluşturduğunuz mail olarak alabilrsiniz. Veyahut alışveriş uygulamasıyla mail adresinizi bağlayıp beğendiğiniz markanın ürünü indirime girdiğinde mail olarak bildirilmesini sağlayabilirsiniz. Favori sanatçınız yeni bir albüm yayınladığında bildirim olarak gelmesini isteyebilirsiniz. Veyahut kredi kartı ödemesi yaklaştığında takvimde gösterilsin şeklinde görev oluşturabilirsiniz. Uygulamada oluşturacağınız görevlerin bir sınırı yok; tamamen yaşantınıza bağlı.

“Şu olduğunda şunun yapılmasını istiyorum” mantığıyla çalışan hayat kurtarıcı bir uygulama olan misyona, tamamen Türkçe olduğundan Türkçe uygulamaları bağlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR