MobilDeniz Tablet

MobilDeniz Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MobilDeniz Tablet, DenizBank müşterilerine büyük kolaylık sağlayan güvenli bankacılık uygulamasıdır.

MobilDeniz Tablet, DenizBank’ın müşterilerine sunduğu güvenli ve hızlı mobil bankacılık uygulamasıdır. Android tabletlere özel olarak tasarlanan uygulama ile bankacılık işlemlerinizi tabletinizden gerçekleştirmenin yanı sıra DenizBank ürün ve hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

DenizBank’ın Android tablet kullanıcıları için hazırladığı bankacılık uygulaması MobilDeniz Tablet sayesinde bankacılık işlemleri için en yakınınızdaki DenizBank’ı aramanız ve gitmeniz gerekmiyor. Tabletinizden uygulamayı açıp e-Parola veya Kart bilgilerinizi girdikten sonra Android’e özel işlem menüleri ile karşılaşıyor ve varlık / borçlarınızı görüntülemekten kredi kartı işlemlerinize, para transferinden yatırım işlemlerinize kadar pek çok işlemi zaman kaybetmeden ve zahmetsizce gerçekleştirebiliyorsunuz.

MobilDeniz Tablet uygulamasını DenizBank müşteri olmasanız dahi kullanabilirsiniz. Misafir girişi yaparak en güncel piyasa bilgilerini görüntüleyebilir, yakınınızdaki DenizBank Şube ve ATM’lerinin yerini öğrenebilir, kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Döviz Çevirici, Kredi Hesaplama, Nakit Avans Hesaplama, Altın – Kur – Mevduat Fiyat ve Oranları gibi yararlı araçları da kullanabilirsiniz.