Mobile Strike (Android)

Mobile Strike

Mobile Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobile Strike oyununda cephaneliğinizi kontrol altına alın ve düşmanlardan gelen saldırılara karşı ordunuzu koruyun.

Mobile Strike, kendi devletini kurmak isteyenler ve yönetim konusunda tecrübeli olanlar içi geliştirilmiş bir strateji oyunu. Android üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun sizleri büyük bir maceraya davet ediyor.

Mobile Strike oyununu ilk indirdiğinizde sizi strateji kategorisinde olduğu için oyunu anlatmak üzere özel bir rehber karşılıyor. Bu rehberin anlattığı her şeyi dinlemeli ve onun dediklerini yaparak oyuna başlamalısınız. Yani oyun karışık menüleri ve ekipmanların ne işe yaradığını öğrenmeniz lazım. Rehberin anlatımları bittikten sonra oyunla baş başa kalıyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gereken tonlarca iş var.

Size ayrılan geniş bir alanda ordunuzu kurmanız ve geliştirmeniz gerekiyor. Oyuna yeni başlayanları bomboş bekleyen bu geniş araziyi düzenlemek sizin elinizde. İlk olarak ordunuzu geliştirmek için laboratuvar kurmalı ve uzay üstü inşa ederek haberleşme sorununu çözmelisiniz. Bu sayede diğer ittifaklarınızdan haber alabilir, herhangi bir düşman saldırısında kendinizi koruyabilirsiniz. Tabii kendinizi koruyabilmek içinde size ayrılan bölgenin dışında bulunan surları da güçlendirmeniz gerekiyor. Kısaca komutan olarak her işi anında yapın ve asla tembellik yaparak ordunuzu zor durumda bırakmayın.

Oyunda 16 farklı türden oluşan 4 tane askeri birliği eğitmeniz gerekiyor. Çünkü onlar daha er oldukları için herhangi bir savaşa karşı oldukça savunmasızlar. Aynı zamanda oyunu oynayan milyonlarca kişi arasından istediklerinizle ittifak kurmanız da mümkün. Bu sayede size olası bir saldırı yapılmak istenirse ittifak birliklerinizle karşı koyarak kendinizi savunuyorsunuz. Mobile Strike oyunu başta karışık gözükse de zaman içerisinde bu oyunun bağımlısı olacaksınız.