Modagram

Modagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modagram, en moda giyim ve aksesuar ürünlerini kolayca takip ederek güvenli bir şekilde satın alma imkanı sunan Android alışveriş uygulaması.

Modagram, ülkemizde en popüler online alışveriş markalarından bir tanesi olan Trendyol'un alt kuruluşu olarak ortaya çıkan ve kısa zamanda bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlayan güvenilir bir online alışveriş uygulaması.

En ünlü markaların sezonluk trendlerine ulaşmanızı kolaylaştıran uygulamnın en büyü artısı güvenli olarak online alışveriş yapabilyor olmanız. Modagram'ın internet sitesi üzerinde bulunan tüm özellikleri barındıran Android uygulamasını ücretsiz olarak indirip nerede ve ne zaman isterseniz, modayı cebinizden takip edebiliyorsunuz.

İstediğiniz ürünleri kolayca bulmanızı sağlayan arama ve filtreme özelliği ile birlikte detaylı ürün sayfaları, ürünler hakkında daha rahat bilgi alabilmenizi sağlıyor.

Eğer Modagram uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize yüklerseniz, platform üzerindeki tüm kampanya ve fırsatları da bildirim olarak alabiliyorsunuz. Böylece ilginizi çeken ya da beklediğiniz kampanyaları kaçırmayarak değerlendirme fırsatı doğuyor.

Okulda, işte ya da farklı bir şehire seyahat ederken modayı takip etmeye devam edeceğiniz uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirerek online alışverişlerinizi dilediğiniz zaman güvenli olarak yapın.

YORUMLAR