Moka

Moka
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moka, tüm kredi kartlarınızı tek bir yerde toplayan bir mobil cüzdan uygulamasıdır.

Alışverişlerinizde kredi kartını tercih ediyor ve de cüzdanınızda şişkinlik yapan kredi kartlarından şikayetçi iseniz tüm kredi kartlarınızı tek bir yerde toplayabileceğiniz, dilediğiniz kadar kredi kartı eklemenize izin Moka ile kesinlikle tanışmalısınız.

Moka Ödeme Kuruluşu A.Ş.’nin tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu Moka adlı uygulama sayesinde cüzdanınızda onlarca kredi kartını taşımanız gerekmeyecek. Popüler tüm yeme-içme, alışveriş, eğlence merkezlerinde elinizi cüzdanınıza atmadan ödeme yapma kolaylığı sunan Moka ile ödeme yapmak ta kart eklemek kadar basit. Moka’nın geçerli olduğu iş yerinde (İş yerleri bulunduğunuz konuma uzaklığınıza göre listeleniyor, dilerseniz aramayı kullanarak gideceğiniz yerde Moka’nın geçerli olup olmadığını görebiliyorsunuz.) ödeme yapmak için tek yapmanız gereken kart seçimini yaptıktan sonra “Ödemeyi Onayla” butonuna dokunmak.

Moka’da alışveriş yaptıkça puan kazanıyor, puanlarınızı çeşitli eğlence mekanlarında harcayabiliyorsunuz. Toplam Moka puanınızın altında listelenen mekanlar puanları ile listelendiğinden seçimlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Tabii ki hangi kart ile ne kadar harcama yaptığınızı da görebileceğiniz bir bölüm bulunmakta.

Tüm Android telefonlarla uyumlu olan Moka’yı arkadaşlarınıza para göndermek için de kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR