Mole Rescue

Mole Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mole Rescue, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde köstebeklere yardım ederek yuvalarını bulacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Mole Rescue, yuvasını kaybeden köstebeklere yardım ederek evlerine ulaşmalarını sağlamanız gereken oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Android telefon ve tabletlerinize indirerek hemen oynamaya başlayabileceğiniz Mole Rescue'nin iOS versiyonu da ücretsiz olarak iPhone ve iPad sahiplerine sunuluyor.

Farklı bölümlerden oluşan oyunda toplam 70 bölüm bulunuyor. Bu nedenle oyunun heyecanı her bölümde farklı ve oynarken sıkılmıyorsunuz.

Oyundaki amacınız ve yapmanız gereken şey ise yuvalarını kaybederek kaybolan köstebeklerin yuvalarını bulmalarını sağlamak. Oyun alanız üzerinde yer alan yuvalar ve köstebeklerin eşleşmesini sağlayarak köstebekleri kurtarın.

Bölümleri geçemedikçe biraz daha hırslanmanızı sağlayacak olan oyun belki çok uzun süreli bir oyun değil fakat bölümlerin tamamını bitirene kadar eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Eğer tüm bölümleri geçerim diye düşünüyorsanız oyunu hemen Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayın.

YORUMLAR