Monster Cracker

Monster Cracker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Cracker, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Monster Cracker, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Sevimli görünen canavarlarla birlikte eğlenceli vakit geçireceğiniz oyunda parmağınızı bu canavarlara kaptırmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Eğlenceli bir oyun olan Monster Cracker hız, beceri ve dikkatin bir araya geldiği oyunlardan bir tanesi diyebilirim. Gerçekten odaklanmanız gereken oyunda hızınızı düşürmemelisiniz aksi takdirde canavarlar parmağınızı kapıyor.

Oyunda amacınız ekranda beliren krakerlere dokunarak onları yoketmek. Fakat her krakere dokunduğunuzda parçalanıp daha fazlası ortaya çıkıyor ve küçülerek artıyorlar bu yüzden tamamen bitene kadar dokunmaya devam etmeniz gerekiyor.

Böyle böyle krakerleri canavarların yiyeceği boyuta kadar düşürmeye çalışıyorsunuz fakat canavarlar biraz sabırsız oldukları için hızınızı düşürdüğünüz anda parmağınızı koparıyor ve oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Aynı şekilde krakerlere dokundukça çoğaldığı için kraker eğer canavarın dişine değerse yine oyunu kaybediyorsunuz.

Oyunda farklı farklı canavarlar var ve her canavarın diş özellikleri farklı olduğu için hepsinde farklı bir oyun tarzı oluyor bu yüzden daha eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz. Eğer siz de farklı ve eğlenceli oyunlar denemeyi seviyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR