Monster Flash

Monster Flash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Flash çok basit bir yapıyı harika görseller ve oynanışla harmanlamış, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlenceli bir arcade oyunudur.

Kendinizi Scooby Doo'nun herhangi bir bölümünde hissettirecek, veya Hayalet Avcıları'nın yeni bölümü gibi görünen bu karanlık, şüpheci ve yaratık dolu oyun aslında eğlence kusuyor! Karanlıktan korunmak için sadece feneri olan bir adamı yönlendirdiğimiz Monster Flash'ta basit arcade mantığı öyle güzel değerlendirilmişki ona sadece puan toplamak üzerine dayalı bir oyun olarak bakamıyorsunuz. Fenerinizi dikkatli tutun ve etrafta kol gezen kötü canavarlara karşı ışığın gücünü kullanın, işte Monster Flash'ın psikolojisi bu!

Bağımsız bir stüdyodan çıkma bu harika grafikli oyun yukarıdan görünümüyle en eğlenceli mobil arcade oyunlar listesine benim gözümde girişini yapmış durumda. Monster Flash'ı bu kadar özel kılan ne derseniz sizleri öncelikle oyunu ilk açtığınız andan itibaren etkileyecek başarılı tasarım ve animasyonlardan bahsedelim. Menüsü dahil Monster Dash'te her şey çok akıcı ve tam mobile göre optimize edilmiş durumda. Karakterin kontrolü basit, etrafınızdaki canavarların adım adım ilerleyişi dahil tüm animasyonlar çok sevimli ve elbette ışığın gücü bu oyunda tam anlamıyla "çarpıcı". Karanlıktan fırlayan canavarlara ışık tutarak puan kazandığınız oyunda arkanızı daima kollamanız ve karanlığın sessizliğine aldanmamanız gerekiyor.

Monster Flash aslında yukarıdan görünümlü basit bir arcade oyunu. Ancak bahsettiğimiz grafiksel başarısı yanısıra bu işi çok iyi yapması da onu ön plana çıkarıyor. Köşe başı canavarlar oyun boyunca çeşitli yollardan üstünüze doğru geliyorlar ve sizin tek savunmanız onlara doğru tutacağınız el feneriniz. Hayalet Avcıları'ndan fırlamış karakterler ve ek güçlendirmelerle Monster Flash'a daha da renk katıyor, kötülüğe ışığın gücüyle cevap veriyoruz. Ancak çok dakik olmalısınız, karanlıkta göremeyeceğiniz bir mezarlık olduğu gibi köşe bucak canavarlarla çevrili ve sizin onları avlayabilmeniz için sürekli fenerinizi etrafınızda dolandırmanız gerekiyor. Bu sayede gittikçe daralan canavar halkasını dağıtarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun grafiklerinden olsa gerek, göze çok şirin görünen mezarlık ortamı hatta canavarlar da Monster Flash'e ayrı bir hava katarak oynanabilirliğini arttırıyor. Oyun özellikle birçok kullanıcıya göre çocukların da oldukça ilgisini çekmiş ve zaman geçirmek için harika bir alternatif olarak değerlendirilmiş. Ne yalan söyleyelim Monster Flash'ın başında çocuklar gibi saatler geçirmek çok normal, çünkü oyunun insanı içine çeken bir atmosferi var. Son zamanlarda mobil platformlar için çıkan en eğlenceli arcade oyunlardan biri olması da tabii ki Monster Flash'ı kaçırılmaması gereken mobil oyunlardan biri haline getiriyor.

ARTILAR

Tatlı grafikler ve karakter tasarımları

Harika oynanış!

EKSİLER

YORUMLAR